כניסת בעלי נכסים


איבדת סיסמא?
אין לך חשבון? הרשמה


אחוזת ואן גוך

יחידות: -
ג'קוזי: -
בריכה: כן
מתאים לכולם
טלפון 1: 052-4683102
טלפון 2: -
נייד: -
להזמנות: איציק מרדכי

אחוזת ואן גוך, שבכפר ורדים בגליל המערבי, היא התגשמות כל חלומותיכם באשר לחופשה יוקרתית, מפוארת ובלתי נשכחת. האחוזה כוללת בתוכה שלוש סוויטות, כל אחת מהן פנינה יוקרתית בזכות עצמה, שמאפשרות...

1.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

אחוזת ואן גוך, שבכפר ורדים בגליל המערבי, היא התגשמות כל חלומותיכם באשר לחופשה יוקרתית, מפוארת ובלתי נשכחת. האחוזה כוללת בתוכה שלוש סוויטות, סוויטת גגות פריז, סוויטת ליל כוכבים וסוויטת חמניות.
כל אחת מהן פנינה יוקרתית בזכות עצמה, שמאפשרות את השילוב המנצח של חורש גלילי מקומי ונוף מרהיב אל הים התיכון, השקיעות והזריחות שהן התפאורה הטובה ביותר לחוויה הרומנטית של חייכם.
שלושת הסוויטות היוקרתיות של אחוזת ואן גוך הן מעוצבות בקפידה, מאובזרות ברמה הגבוהה ביותר ובעלות מפרט עשיר, וזה מציב את החוויה הרומנטית שלכם, האורחים, במרכז העניינים ומאפשר באמת, אבל באמת, לשכוח מכל העולם. שלושת הסוויטות מעוצבות בגוונים שונים, בהשראת שלושה מציוריו של ואן גוך, ולכן בעלות אופי שונה וייחודי כל אחת ואחת.
סוויטה אחת היא בגוון מלכותי, עתיק ומפואר, והיא מעניקה תחושה של מסע בזמן הרחק אל ימי הזוהר של המאה השש עשרה.
סוויטה נוספת היא בגווני ירוק בהיר ושמנת, והיא מעוצבת למשעי ומעניקה תחושת נינוחות ויוקרה.
סוויטה שלישית מעוצבת בשחור קלאסי, עיצוב עוצר נשימה שישאיר אתכם נפעמים כבר מהמבט הראשון אל תוך הסוויטה, ונרגשים מאוד לכל אורך החופשה.
מפרט הסוויטות גם כן ישאיר עליכם רושם חזק שיאריך אל מעבר לחופשה הנוכחית שלכם: הסוויטות מרווחות ביותר, בפנים, הריהוט הוא יוקרתי, עם ריפוד בסגנון עתיק, אשר הישיבה עליו היא חוויה בפני עצמה. צביעת הקירות הייחודית מעוררת התפעלות ושימת הלב לפרטים היא שעושה את החופשה שלכם להרבה יותר מיוחדת. אבזור מלא של המטבח, מיזוג אוויר, ג'קוזי גדול עם תאורה, פינת ישיבה אל מול טלוויזיה משוכללת ומערכת מיזוג אויר כבר אמרנו? כל שתבקשו ישנו בסוויטות היוקרתיות של אחוזת ואן גוך.