כניסת בעלי נכסים


איבדת סיסמא?
אין לך חשבון? הרשמה


חוות מונפורטויטו

יחידות: -
ג'קוזי: -
בריכה: כן
מתאים לכולם
טלפון 1: 057-7336437
טלפון 2: -
נייד: -
להזמנות: -
אם אתם מחפשים חוויית חופשה מושלמת ממש פה בארץ ישראל, זה הזמן לארוז את הכל ולבוא לבקר בחוות מונפורטוויטו, חווה מיוחדת לגידול, אילוף ולימוד רכיבה על סוסים.
1.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

אם אתם מחפשים חוויית חופשה מושלמת ממש פה בארץ ישראל, זה הזמן לארוז את הכל ולבוא לבקר בחוות מונפורטוויטו, חווה מיוחדת לגידול, אילוף ולימוד רכיבה על סוסים. חוות מונפורטוויטו ממוקמת באופן מפליא אי שם בהרי הגליל המערבי, בין שמים לארץ מוקפת מכל עבריה בטבע ונוף. בחוות מונפורטוויטו תוכלו להגשים חלום, לכם ולקרובים לכם בזכות טיולי רכיבה חלומיים באזורי הפרא של הגליל המערבי. טובי מדריכי הרכיבה ישמחו לפגוש אתכם בחווה, להכיר לכם את הסוס, לעזור לכם לעלות עליו, להכיר אותו, ולצאת איתו למסע חלומי במרחבים הפתוחים.

הביקור בחווה מתאים לכולם, מקטן ועד גדול מצעיר ועד מבוגר, ואפשרויות הרכיבה הן רבות ומגוונות: טיולי קלים וטיולים למנוסים, טיולי משפחות וטיולים רומנטיים, וכמובן שבחווה ערוכים לענות על כל משאלותיכם. טיול רומנטי בדיוק מול השקיעה, עם ארוחה ייחודית באמצע הדרך? אין בעיה. סיור עבור קבוצה שמסתיים בארוחה במסעדת החווה – חוויה מעוררת תיאבון.

ועוד אפשרויות רבות נוספות. לחובבי האקסטרים מחכים טיולים מלהיבים בטרקטורונים, כמו בסוסים גם בטרקטורונים אנו מקפידים על כללי בטיחות מחמירים, אנשי מקצוע והדרכה מנוסים וכיסוי ביטוחי מלא שמעניק לכם חופשה שלווה ורגועה.

בנוסף במקום מתחם אירועים בסגנון שהאורחים לעולם לא ישכחו. איזור לינה וקמפינג, שירותים ומקלחות מסודרים וחיבור אמיתי לטבע. כל אלו מחכים לכם חוות מונפורטוויטו. והכל במרחק נסיעה מהמרכז, אבל חכו, יש עוד הרבה הפתעות שמחכות לכם כאן.

חוות מונפורטוויטו – חווה שהיא חוויה.