צימרים חופשות וטיולים בישראל - My Vacation - לינה בצימרים בצפון או במלונות ים המלח

כניסת בעלי נכסים


איבדת סיסמא?
אין לך חשבון? הרשמה
לינה בצימרים בצפון או במלונות ים המלח

מכל הסוגים של החופשות שאליהן אנחנו יכולים לצאת, אין ספק בכלל שחופשה בישראל זו חופשה מבורכת וטובה מאוד. ישראל זו אולי מדינה קטנה, אך היא מאוד מגוונת ואפשר לראות בה וליהנות בה מהרבה מאוד נופים וסוגים של אזורים. אם אתם רוצים לצאת לחופשה בקרוב, ברור לחלוטין שיש לכם התלבטות לא קטנה, כי מצד אחד אתם יכולים לבחור לצאת לחופשה של צימרים בצפון, ומצד שני, אתם יכולים לבחור לצאת לחופשה במלונות השונים של ים המלח. אין ספק שכל אזור כזה של ישראל יכול להציע לכם חופשה מסוג אחר לחלוטין, ולפני שאתם מתחילים לחשוב איזו חופשה מתאימה לכם יותר, אתם צריכים לחשוב עם מי אתם נוסעים. הכוונה היא, שיש הבדל בין חופשה זוגית שאליה תצאו ובין חופשה משפחתית, וההחלטה על ההרכב של החופשה ישפיע גם על ההחלטה לגבי בחירת היעד.

הצימרים בצפון

הצימרים השונים בצפון הארץ הם אומנם לא תמיד מפוארים כמו מלונות באילת, אך האמת היא שחלק מהצימרים האלה יכולים אפילו להיות הרבה ויתר מפוארים. יש הרבה סוגים של צימרים שביניהם תוכלו לבחור, ויהיה עליכם להחליט לאיזה אזור בצפון אתם רוצים לנסוע, וכמו כן, אין ספק שתצטרכו להחליט גם כמה כסף אתם מוכנים להשקיע בעניין. אם תיסעו עם הילדים שלכם כדאי מאוד שתבדקו איזה פסטיבלים ואטרקציות מעניינות יש סמוך למקום שבו אתם ישנים, כי אין ספק שטוב יהיה לקחת את הילדים שלכם גם לכל מיני פעילויות באזור. לעומת זאת, אם אתם נוסעים לצימר בצפון רק בהרכב זוגי, אולי יותר כדאי שתחפשו מסעדות טובות ורומנטיות בקרבת מיקומו של הצימר, כי אתם תוכלו ככה ליהנות מאווירה נפלאה.

המלונות של ים המלח

אם לעומת זאת מה שמתאים לכם זה לנסוע לחופשה מפנקת באחד מהמלונות של ים המלח, אז אין ספק שיש לכם בחירה לא קלה לבצע, כי יש הרבה מלונות בים המלח, וכל המלונות הם טובים. בדרך כלל מלונות ים המלח כוללים דיל של אוכל גם ולעיתים הם כוללים גם את הטיפולים השונים שאפשר ליהנות מהם במקום המיוחד הזה. לנסוע לים המלח לחופשה מפנקת במלון מפואר וטוב זו חופשה שיכולה מאוד להתאים לחופשה הזוגית השנתית שלכם, ואם תחליטו להשקיע ולשלב בחופשה הזו גם עיסויים שונים וטיפולים שירגיעו אתכם ויעשו לכם טוב על הנשמה, הרי שזה חיובי ביותר.

נסיעות שונות

אין ספק שגם הצימרים בצפון וגם המלונות בים המלח הם אופציות טובות לחופשה הקרובה שלכם, ואולי ההחלטה הטובה ביותר היא לנסוע קודם כל למקום אחד, ואחר כך למקום אחר. בכל מקום שאליו תחליטו לנסוע אתם תוכלו ליהנות מאווירה טובה ומשירות מצוין, כי גם בצימרים הפרטיים וגם במלונות הגדולים יכולים להתייחס אליכם מאוד יפה. השירות בכל המקומות הללו הוא שירות מאוד נעים, כי רוב האנשים אשר מתפעלים את הצימרים או את המלונות של ים המלח מבינים היטב ששירות טוב הוא הדרך שלהם להצלחה. בחרו בקפידה את המקום שבו אתם רוצים להתארח, כי המקום שבו תלונו ישפיע מאוד על ההנאה ועל הסיפוק שלכם מהחופשה הטובה שאליה תצאו. 

 
דקה 90 צימר השבוע צימרים בצפון צימרים וידאו