צימרים חופשות וטיולים בישראל - My Vacation - צימרים בצפון לכל מטרה

כניסת בעלי נכסים


איבדת סיסמא?
אין לך חשבון? הרשמה
צימרים בצפון לכל מטרה

צימרים בצפון לכל מטרה


אם אתם מחפשים מקום אירוח בצפון ולא משנה לאיזו מטרה תוכלו למצוא אין ספור צימרים בגולן ובגליל ובמקומות אחרים בצפון שישמשו אתכם ברמה גבוהה ולכל עונות השנה. אם אתם מחפשים צימרים לזוג או צימרים למשפחה, אולי צימרים לכמה משפחות יחד ואפילו צימרים או מקומות אירוח למסיבות שונות צימרים בצפון וצימרים בגליל יוכלו לעמוד לרשותכם במקומות רבים, בגדלים שונים ובמחירים שיהיו לכם מאד נוחים.
 
צימרים בגולן – הצפון המיוחד
רמת הגולן נחשבת מבין כל אזורי הצפון למקום מיוחד. הנוף בגולן והסביבה אינה דומה לנופי הגליל השונים. ברמת הגולן הצמחייה הרבה יותר צחיחה והדבר המאפיין את כל הרמה הם אבני הבזלת האדומים שממנה היא בנוייה ואדיות עמוקים ותילי הרי געש כבויים. ברמת הגולן ישובים שונים באופיים החל מקיבוצים ועד לישובים עירוניים בינוניים כמו קצרין ומג'דל שמס שלרגלי החרמון. רוב הישובים הם ישובים קהילתיים וברובם הגדול מצויים צימרים נהדרים. צימרים בגולן מכניסים אתכם לאיזור מיוחד במינו המציע לכם אטרקציות תיירות גם בקיץ וגם בחורף. ברמת הגולן תוכלו ליהנות מחוות תנינים מיוחדת במינה שבדרום הרמה ומעתיקות כמו העיר העברית העתיקה קצרין. ברמת הגולן כמה מאתרי מורשת הקרב החשובים בארץ בעקבות המלחמות הרבות שהתרחשו שם במשך השנים. צימרים בגולן יכולים להיות מאד מבודדים אם אתם מחפשים מקומות פרטיים ודיסקרטיים.
 
צימרים בצפון למסיבות
למחפשי המקומות למסיבות יש היצע רחב של צימרים בצפון וצימרים בגולן המיועדים למטרה זו. אם אתם מעוניינים לחגוג מסיבת שחרור או מסיבת יום הולדת באווירה מיוחדת או מסיבת רווקים או רווקות לפני החתונה, צימרים בגולן יכולים להיות הפתרון האידיאלי עבורכם. צימרים כאלה ממוקמים בישובים קטנים והם אינם מפריעים במאומה לאיש. לא יבקשו מכם להנמיך את עוצמת הווליום של המוסיקה ולא תזכו למבקרים בלתי רצויים. תוכלו לשכור מקום גדול עם ספייס רב לריקודים ולאכילה, ואם תרצו תוכלו לשכור גם מקום עם בריכת שחייה פרטית שתשמש אתכם כחלק מן המסיבה. עוד סיבה טובה לערוך מסיבה בצימרים בצפון היא שלמחרת המסיבה יכולים כולם לצאת לטיול ג'יפים או טרקטורונים באיזור, או לטיול רגלי באחד הואדיות הגדולים או לאיזה אטרקציה אחרת בגליל.
 
 
צימרים בגולן למשפחות
גם משפחות ימצאו את עצמם בצימרים מפנקים בגולן. צימרים בגולן מתוכננים למשפחות עם ילדים וגם לכמה משפחות החולקות צימר ביחד. צימרים אלה גדולים יותר ומתמקדים בכל מה שקשור לילדים. תוכלו לקבל צימר עם בריכת שחייה פרטית או ג'קוזי ענק בחצר או בתוך הצימר עצמו, מטבח מאובזר וחדרי שינה שיספיקו בדיוק לכל הילדים. צימרים בגולן זה איכות ונוחות לצד אווירה כפרית ירוקה ומרגיעה.
מקום מיוחד לצימרים תמצאו בישוב חד נס שמעל צפון הכינרת ששם תוכלו ליהנות מאתר הצימרים טנא בגולן הידוע ברמת האירוח הגבוהה ובסוויטות רחבות הידיים והמפנקות שבו.
 
 
דקה 90 צימר השבוע צימרים בצפון צימרים וידאו